بانک اطلاعات هتل در مطلب پیشرو شما را با اقامتگاهی ساحلی در شهر گوا آشنا می کند. از ویژگی های هتل های ساحلی می توان به داشتن ساحل اختصاصی، امکانات ورزش های آبی و … اشاره کرد که هتلی که در زیر به شما خوانندگان معرفی می کنیم تمامی این امکانات را دارا می باشد.

هتل سیداده دی (Cidade De Goa)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در میان باغ های زیبا و در کنار ساحلی رویایی احداث شده است. شکل ظاهری هتل شبیه کلبه های ییلاقی می باشد. هتل تا ساحل اختصاص خود تنها ۱ دقیقه فاصله دارد و ۵ دقیقه با اسکله دونا پائولا (Dona Paula Jetty) راه دارد.

هتل دارای ۲۵۰ اتاق است، که طراحی اتاق ها فوق العاده و بسیار زیبا می باشد. همین طراحی سبب به وجود آمدن فضایی بسیار آرام و دوست داشتنی کرده است. در اتاق ها تمامی امکانات رفاهی از جمله مینیبار، گاو صندوق و … تعبیه شده است. اتاق های هتل دارای بالکن با منظره ای رویایی از دریا و باغ هستند و در بالکن هتل صندلی هایی قرار داده شده تا مهمانان بتوانند غروب زیبای دریا را از روی این بالکن ها تماشا کنند.

هتل سیداده دارای چند غذا خوری می باشد. رستوران آلفاما (Alfama) جز بهترین رستوران های هتل های هند می باشد که انواع غذاهای سنتی هندی و بین المللی را سرو می کند. کافه آزول (Café Azul) و لارانجا (Laranja) طیف گسترده ای از نوشیدنی های سرد و گرم و همچنین غذاها را در اختیار مهمانان قرار می دهند.

یکی از ویژگی های هتل دارا بودن خدمات ویژه مخصوص کودکان است، که شامل خدمات نگهداری از کودکان، استخر مخصوص کودکان، زمین بازی کودکان، کلاب کودکان و … می باشد.

از دیگر امکانات هتل می توان از؛ خدمات اسپا، استخر در فضای باز، ماساژ، ماساژ حاملگی، امکانات ورزش های آبی، زمین تنیس، اتاق بازی، آموزش یوگا و … یاد کرد.

فاصله هتل تا شهر پانجیم (Panjim City) یک رانندگی ۲۵ دقیقه ای می باشد.

دانشگاه گوا در ۱.۰ کیلومتری هتل واقع شده است. Goa University

فاصله هتل تا مرکز علوم گوا ۲.۵ کیلومتر است. Goa Science Centre

مکان هتل سیداده دی گوا 

منبع: Booking.com