شهر ژوهانسبورگ در کشور آفریقای جنوبی در سالیان اخیر میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. بانک اطلاعات هتل در مطلب زیر هتلی را به شما معرفی می کند که در حومه شهر ژوهانسبورگ قرار دارد و در باغ های بزرگ و زیبای ساکسون قرار دارد. گردشگران در این هتل می تواند از منظره زیبای جنگل و حیات وحش لذت ببرند.

هتل، ویلای ساکسون (Saxon Hotel, Villas)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در حومه شهر ژوهانسبورگ قرار دارد و با مرکز شهر سان تونس (Sandton’s city) تنها ۵ کولومتر فاصله دارد. این هتل در رده هتل های باغی و یا هتل های در جنگل محسوب می شود.

هتل از ۵۳ سوئیت و ۳ ویلای خصوصی تشکیل شده است. در این هتل مهمانان می توانند از آثار هنر آفریقا بازدید کنند.

اتاق های هتل بسیار لوکس و بزرگ می باشند و اتاق ها شامل بالکن می باشند که منظره زیبایی از باغ و استخر به مهمانان ارائه می دهند.

هتل دارای ۳ رستوران می باشد. رستوران های هتل طیف وسیعی از غذاهای بین المللی و سنتی آفریقا را برای مسافران سرو می کند. در رستوران مهمانان می توانند از منو ویژه غذاهای رژیمی استفاده کنند. بار هتل تمامی تنقلات و انواع نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل ساکسون یک انتخاب ویژه برای افرادی که عاشق گشت و گذار و دیدن حیات وحش هستند می باشد.

از دیگر امکانات هتل می توان به: استخر در فضای باز، خدمات اسپا، ماساژ، سونا، کتابخانه، زمین گلف، زمین تنیس، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد. 

فاصله هتل با اتاق بازرگانی بریتانیا ۱.۵ کیلومتر می باشد. British Chamber of Business

هاید پارک ژوهانسبورگ با هتل ۱.۶ کیلومتر فاصله دارد. Hyde Park Johannesburg

مرکز خرید شهر سان تون با هتل ۱.۷ کیلومتر فاصله دارد. Sandton City Shopping Centre

مکان هتل، ویلا ساکسون در ژوهانسبورگ

 

 

 

منبع: Booking.com