بانک اطلاعات هتل در ادامه دسته بندی های هتل های جهان به سراغ هتلی در جنگل های آفریقای جنوبی رفته است. در سالیان اخیر آفریقای جنوبی به یکی از پرطرفدارترین مقصد های گردشگری دنیا تبدیل شده است. افرادی که به این کشور سفر می کنند قصد دارند که طبیعت این کشور را ببینند و در میان حیات وحش زندگی کنند. ما شما را در این مقاله با هتلی در جنگل که در میان حیات وحش آفریقا جنوبی قرار دارد آشنا می کنیم.

هتل شامبالا پرایوت گیم رزرو (Shambala Private Game Reserve)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در میان حیات وحش آفریقا می باشد.

هتل به سبک لانه پرندگان ساخته شده و مهمانان می توانند در هنگام استراحت در این مکان از صدای حیوانات و پرندگان لذت ببرند. در این هتل از مصالح بومی آفریقا استفاده شده است و دکور اتاق ها به سبک خانه های جنگلی می باشد. 

مهمانان می توانند شب ها در کنار آتش از طعم لذیذ گوشت کودو (نوعی بز کوهی) لذت ببرند و همچنین از انواع نوشیدنی های لذت ببرند و یا در رستوران هتل غذای خود را میل کنند.

مهمانان در این هتل می توانند از خدمات کامل اسپا استفاده کنند و در میان چشمه های طبیعی آبگرم به استراحت بپردازند.

از تفریحات این هتل می توان به فیل سواری و ماهیگیری در کنار آب اشاره کرد. هتل برای راحتی مهمانان یک استخر در فضای باز نیز تعبیه کرده است.

مهمانان می توانند در هتل شامبالا به پیاده روی در میان جنگل ها و حیات وحش این منطقه بپردازند. 

توریست ها در این مکان می توانند با استفاده از کشتی های تفریحی به مناطق دیگر سفر کنند و از کنار حیات وحش این منطقه به تماشای انواع حیوانات بپردزاند و همچنین در هنگام شب بر روی این کشتی ها لحظات رویایی را تجربه کنند.

مکان هتل شامبالا پرایوت گیم رزرو در آفریقای جنوبی

 

منبع: Booking.com