هتل های خانوادگی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که امکانات بسیار عالی را برای گذراندن یک تعطیلات خوانوادگی را فراهم کرده اند. بانک اطلاعات هتل در سری مطالب مربوط به هتل های خانوادگی به سراغ یک هتل در کشور چین و شهر گوانگجو رفته است که امکانات مناسبی را برای خانواده ها تعبیه کرده است. 

با ما همراه باشید تا بیشتر در باره این هتل بدانید؛

هتل چین یک هتل ماریوت در گوانگجو (China Hotel, A Marriott Hotel Guangzhou)

هتل در ردیف هتل های خانوادگی ۵ ستاره قرار دارد که توسط دریاچه لی هوا (Liuhua Lake) و پارک سرسبز یوکزیو (Yuexiu Parks) احاطه شده است که منظره رویایی را برای ساکنان این هتل فراهم کرده است. همچنین مهمانان در اوقات فراغت می توانند در باغ هتل به قدم زدن بپردازند و اوقاتی آرام را سپری کنند.

هتل دارای ۸۵۰ اتاق با تمامی امکانات رفاهی شیک و مدرن می باشد که در برخی اتاق ها فضای نشیمن گاه جداگانه با مبلمانی لوکس و میز کار تعبیه شده است. مهمانان می توانند از داخل اتاق ها از منظره زیبای دریاچه و یا باغ لذت ببرند.

یکی از دلایل مناسب بودن این هتل برای خانواده ها امکانات کاملی می باشد که برای کودکان قرار داده شده است. این امکانات شامل: زمین بازی کودکان در فضای باز، اتاق بازی، وسایل بازی کودکان، زمین بازی سرپوشیده برای کودکان و … می باشند.

هتل ماریوت چین دارای ۷ رستوران و بار می باشد. مهمانان با هر نوع ذائقه غذایی در این مکان هیچ مشکلی برای غذا خوردن ندارند. مشهور ترین رستوران هتل طیف وسیعی از غذاهای بین المللی را برای مهمانان سرو می کند. در این رستوران ها تمامی غذاهای چینی برای علاقه مندان به این نوع غذاها سرو می شود. در بار هتل شما می توانید از انواع نوشیدنی ها لذت ببرید و در کافه نوشیدنی های گرم را میل کنید.

از امکانات رفاهی دیگر می توان به: استخر سرباز، اسپا، زمین تنیس، سونا، باغ، ماساژ و … اشاره کرد.

هتل ماریوت چین یک انتخاب بسار عالی برای خانواده هایی می باشد که علاقه مند به خرید هستند.

دسترسی راحت راحت به مکان های مهم شهر یکی دیگر از ویژگی های هتل می باشد. شما می توانید با چند دقیقه پیاده به ایستگاه مترو یوکزیو پارک (Yuexiu Park Metro Station) برسید. هتل با فرودگاه بین المللی گوانگجو ۳۵ کیلومتر فاصله دارد.

فاصله هتل با ایستگاه راه آهن شرق گوانگجو ۱۱ کیلومتر است. Guangzhou East Railway Station

موزه پادشاه نانیو در ۲۰۰ متری هتل واقع شده است. Museum of Nanyue King

مرکز تجارت مد در ۳۰۰ متری هتل قرار دارد. China Fashion Trade Center

برج ژنهای تا هتل ۶۰۰ متر فاصله دارد. Zhenhai Tower

مکان هتل چین ماریوت در گوانگجو 

برگرفته از: Booking.com