شهر هنگ کنگ یکی از شهر های بزرگ و پرجمعیت جهان می باشد که دارای هتل های فراوانی است. سایت تریپ ادوایزر به معرفی چند هتل رمانتیک و عاشقانه در شهر هنگ کنگ پرداخته است. بانک اطلاعات هتل با استناد به این سایت معتبر یکی از رمانتیک ترین هتل های هنگ کنگ که در این لیست قرار دارد را به طور تخصصی برای شما بررسی می کند.

هتل د ریتز کارلتون هنگ کنگ (The Ritz-Carlton Hong Kong) 

هتل در رده هتل های رمانتیک ۵ ستاره قرار دارد که در منطقه وست کولون هنگ کنگ قرار دارد. بیشتر شهرت هتل بابت محیطی رمانتیک و عاشقانه می باشد که برای مهمانان فراهم کرده است ولی یکی دیگر از دلایل شهرت هتل مربوط به نزدیکی به مراکز تجارت و خرید (مراکزی خریدی همچون: Cartier H&M, Zara, Chanel, Burberry) می باشد. 

هتل در لیست بلند ترین هتل های جهان می باشد و منظره رویایی از بندرگاه ویکتوریا (Victoria Harbour) را برا مهمانان فراهم می کند و همچنین مهمانان می توانند از بالای ابر ها به تماشای شهر بپردازند.

هتل دارای ۳۱۲ اتاق با تمامی امکانات مدرن و شیک می باشد که مهمانان می توانند لحظات عاشقانه ای را در این اتاق ها سپری کنند. یکی از دلایل رمانتیک بودن اتاق ها این است که اتاق های ما بین طبقه های ۱۰۲ تا ۱۱۸ منظره ای رویایی و رمانتیک را از افق و بندرگاه را در اختیار مهمانان قرار می دهند. 

تعدادی از اتاق ها منظره ای پانوراما با پنجره هایی بزرگ از بندرگاه ویکتوریا را دارا می باشند و امکاناتی همچون ipod، LCD، دستگاه اسپرسو و … را دارند.

هتل ریتز کارلتون دارای ۵ رستوران می باشد که ۲ تا از این رستوران ها جایزه ستاره میچلین (Michelin Star) را برده اند.

رستوران Tosca Italian یک رستوران با منو وسیعی از غذاهای ایتالیایی می باشد که جایزه ستاره میچلین را برده است که غذاهای خود را در فضایی بسیار رمانتیک سرو می کند. رستوران Tin Lung Heen دومین رستورانی می باشد که در این هتل رمانتیک جایزه ستاره میچلین برده است، در این مکان مهمانان می توانند از غذاهای کانتونی (یکی از اجزا غذاهای هشگ گانه چینی می باشد) لذت ببرند. 

بار Almas Caviar یکی از مکان های مناسب این هتل برای قرار های عاشقانه برای صرف شام یا نوشیدنی می باشد. مهمانان در Cafe 103 می توانند در محیطی بسیار رمانتیک از چای بعد از ظهر و تنقلات دیگر لذت ببرند. در Lounge & Bar صبحانه به سبک بوفه سرو می شود و همچنین ناهار و شام و چای بعد از ظهر نیز در اختیار مهمانان قرار می گیرد. مهمانان می توانند عاشقانه ترین لحظلت خود را در بار Ozone با منظره پانوراما از بندرگاه ویکتوریا و نوشیدن انواع نوشیدنی ها سپری کنند.

رستوران های هتل علاوه بر منو هایی که گفته شده دارای منو غذاهای کودکان و منو غذاهای رژیمی نیز می باشند.

هتل ریتز کارلتون کمتر از ۳ دقیقه با قطار با کافه/بار ها و رستوران های بزرگ هنگ کنگ فاصله دارد. فاصله هتل با فرودگاه بین المللی هنگ کنگ ۲۰ دقیقه می باشد.

از دیگر امکاناتی که هتل در اختیار مهمانان قرار می دهد می توان به : استخر سرپوشیده، استخر بر روی پشت بام، استخر آب گرم، جکوزی، خدمات اسپا، ماساژ، ماساژ دوران حاملگی، کلاب شبانه و … می باشد.

کارمندان هتل رمانتیک ریتز کارلتون به زبان های روسی، کره ای، ژاپنی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی مسلط می باشند.

مرکز خرید المنتس در ۲۰۰ متری هتل واقع شده است. Elements

مرکز تجارت بین المللی با هتل ۲۰۰ متر فاصله دارد. International Commerce Centre

ایستگاه حمل و نقل کولون با هتل ۲۰۰ متر فاصله دارد. MTR Kowloon Station

مکان هتل ریتز کارلتون هنگ کنگ

منبع: Tripadvisor