بانک اطلاعات هتل با استناد به سایت های معتبر هتل دنیا (تریپ ادوایزر و بوکینگ) شروع به معرفی برترین هتل های هر شهر کرده است. ما در ادامه برترین هتل های جهان به سراغ هتلی در شهر دهلی هند رفته ایم. این هتل در ردیف برترین هتل های دهلی قرار دارد که دارای امکانات بیشماری می باشد.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل بیشتر بدانید:

هتل لیلا پالاس دهلی (The Leela Palace Hotel New Delhi)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره تاپ قرار دارد که در منطقه دیپلماتیک شهر دهلی قرار دارد که در نزدیک ترین مکان به سفارت خانه های کشور های متفاوت قرار دارد.

ساختمان هتل ترکیبی از سبک های معماری ادوین لوتینز (Lutyen’s یکی از مشهورترین معماران جهان) و سبک معماری سلطنتی هند می باشد.

هتل دارای ۲۵۴ اتاق با دکورهایی بسیار شیک و زیبا می باشد. برخی از اتاق های هتل دارای اتاقی جداگانه با مبلمان چوبی ولوکس برای نشستن می باشد. اتاق ها دارای پنجره های بزرگ از کف تا سقف می باشد.

یکی از ویژگی ها برتر هتل رستوران های هتل می باشد که در زیر این رستوران ها را به شما معرفی می کنیم؛

هتل لیلا پالاس دارای ۴ رستوران مجزا می باشد. مهمانان می توانند در رستوران The Qube از طیف وسیع غذاهای هندی و بین المللی که به سبک بوفه سرو می شد لذت ببرند در این رستوران آشپزخانه باز می باشد یعنی مهمانان می توانند طریقه پخت غذاها را مشاهده کنند.

رستوران های Le Cirque و MEGU از نیویورک جایزه بهترین رستوران ها را دریافت کرده اند. رستوران هتل یک منو بسیار قوی برای افراد رژیمی را سرو می کند. هتل دارای ۲ بار می باشد که انواع نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل تا دروازه هند (India Gate) کمتر از ۱۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

یکی دیگر از ویژگی های برتر هتل خدمات ویژه ی اسپا می باشد که به طور کامل و تخصصی در اختیار مهمانان قرار می دهد همچنین هتل علاوه بر ماساژهای مرسوم ماساژ دوران حاملگی را نیز برای مهمانان فراهم کرده است.

هتل با فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی (Indira Gandhi International Airport) تنها ۱۵ کیلومتر فاصله دارد و نیز با فرودگاه داخلی دهلی ۱۳ کیلومتر فاصله دارد.

مهمانان می توانند در هتل لیلا پالاس از استخری که بر روی پشب بام قرار دارد استفاده کنند و از منظره های زیبای شهری و آسمان لذت ببرند.

کافه/بار Cafe Cofee day با هتل ۷۰۰ متر فاصله دارد. هتل با دی ال اف مال DLF Mall فاصله ۱ کیلومتری دارد. 

فاصله هتل لیلا پالاس با سفارتخانه ها؛

سفارتخانه مصر ۷۰۰ متر. Embassy of Egypt

سفارتخانه جمهوری چک ۷۰۰ متر. Embassy of the Czech Republic

سفارتخانه مالزی ۸۰۰ متر. Embassy of Malaysia

سفارتخانه کویت ۸۰۰ متر. Kuwait Embassy

سفارتخانه ترکیه ۹۰۰ متر. Turkish Embassy

سفارتخانه فیلیپین ۱ کیلومتر. Embassy Of The Philippines

سفارتخانه آلمان ۱ کیلومتر. German Embassy

سفارتخانه ژاپن ۱.۲ کیلومتر. Embassy of Japan

سفارتخانه هلند ۱.۳ کیلومتر. Netherlands Embassy

سفارتخانه ایتالیا ۱.۴ کیلومتر. Italian Embassy

سفارتخانه روسیه ۱.۵ کیلومتر. Embassy of Russia

سفارتخانه یونان ۱.۶ کیلومتر. Greece Embassy

مکان هتل لیلا پالاس دهلی

منبع: Tripadvisor/Booking