بیشتر شهرت شهر کوالالامپور برای مراکز خرید و تجارت بزرگ این شهر می باشد. بانک اطلاعات هتل قصد دارد در این مطلب شما را با جنبه دیگری از این از این شهر پر جنب و جوش آشنا کند. این شهر پر است از کافه/بار ها و رستوران های بزرگ که مسافران می توانند در هنگام خیابان گردی در بین مراکز پر رفت و آمد شهر سری به این مکان ها بزنند. ما در این مطلب شما را با هتلی برای کافه گردی آشنا می کنیم که در میان مثلث طلایی کوالالامپور می باشد.

هتل جی دبلیو ماریوت کوالالامپور (JW Marriott Hotel, Kuala Lumpur) 

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در امتداد خیابان بینتانگ در درون مثلث طلایی کوالالامپور واقع شده است.

دلیل اینکه این هتل برای کافه گردی انتخاب شده است فاصله بسیار کمی می باشد که با کافه/بار ها و رستوران های این منطقه دارد. هتل در کنار کافه/ بار های Sentidos Gastrobar & Dining و Newens Tea House و رستوران Feast Village قرار دارد. فاصله این هتل با کافه/بار Malones و رستوران Quivo تنها ۱۰۰ متر می باشد.

هتل جی دبلیو ماریوت دارای ۵۶۱ اتاق می باشد که تمامی امکانات مدرن رفاهی را دارا می باشد. اتاق های هتل بزرگ می باشد و مکان جداگانه ای برای نشستن و مکانی دیگر برای ناهار خوری می باشد. در درون اتاق ها لوازم آرایش تعبیه شده است و همچنین در اتاق ها دستگاه قهوه جوش و چای ساز قرار داده شده.

رستوران هتل طیف وسیعی از غذاهای بین المللی را سرو می کند. مهمانان می توانند در رستوران های Gonbei و Shanghai از غذاهای ژاپنی و چینی لذت ببرند. رستوران Sentidos Tapas منو قوی از غذاهای اسپانیایی را برای مهمانان سرو می کند. هتل دارای چند بار می باشد که انواع نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل دسترسی مستقیم به مرکز خرید استار هیل (Starhill Gallery Mall) را دارا می باشد. 

هتل دارای استخر در فضای باز می باشد که مهمانان می توانند اوقات آرامی را در این استخر سپری کنند. هتل دارای خدمات کامل اسپا می باشد و همچنین طیف گسترده ای از ماساژها، ماساژ حاملگی، خدمات زیبایی را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

از دیگر امکانات هتل می توان به: سونا، جکوزی، سالن آرایش، زمین تنیس، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

هتل جی دبلیو ماریوت تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور ۴۵ کیلومتر فاصله دارد. Kuala Lumpur International Airport

پاویلون کوالالامپور در ۲۰۰ متری هتل واقع شده است. Pavilion Kuala Lumpur

فاصله هتل با ایستگاه مونوریل بوکیت بینتانگ تنها ۳۰۰ متر می باشد. Bukit Bintang Monorail Station

خیابان مخصوص غذاهای محلی جالان آلور در ۴۰۰ متری هتل واقع شده است. Jalan Alor  

مرکز خرید لویات پلازا با هتل ۵۰۰ متر فاصله دارد. Low Yat Plaza

هتل با مرکز خرید مشهور سوریا کی ال سی سی ۱ کیلومتر فاصله دارد. Kuala Lumpur Suria KLCC

مکان هتل جی دبلیو ماریوت کوالالامپور

برگرفته از : Booking.com