بیشتر شهرت شهر بیروت در لبنان به خیابان های پر رفت و آمد آن می باشد، خیابان هایی که پر از مغازه ها و مراکز خرید و تجارت. بانک اطلاعات هتل در این مقاله قصد دارد هتلی را به شما معرفی کند که از نظر موقعیت جغرافیایی در مکانی قرار دارد که راحت ترین دسترسی را به خیابان های مشهور بیروت را دارا می باشد. 

با ما همراه باشید تا هتلی مناسب خرید در بیروت را به شما معرفی کنیم.

هتل لوگری بیروت (Hotel Le Gray Beirut)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در نزدیکی میدان شهید در مرکز شهر (Martyr’s Square Downtown) بیروت قرار دارد که کمتر از ۱۰۰ متر با این میدان فاصله دارد.

هتل دارای ۸۷ اتاق می باشد که با دکوری بسیار شیک و با رنگ هایی آرام تزیین شده اند. اتاق های هتل بزرگ می باشند و دارای بالکن با منظره زیبای شهر هستند. اتاق ها دارای یک مکان جداگانه برای نشستن با مبلمان لوکس می باشند. از تجهیزاتی که در اتاق ها تعبیه شده می توان به میز کار، مینیبار، دستگاه قهوه جوش و … اشاره کرد.

هتل لوگری دارای رستوران بر روی پشت بام است که منظره ای ۳۶۰ درجه از دریا، شهر و کوه را در اختیار مهمانان قرار می دهد. رستوران طیف وسیعی از غذاهای بین المللی و مدیترانه ای را برای مهمانان سرو می کند.

باری که بر روی پشت بام هتل قرار دارد تمامی نوشیدنی های ممکن را با منظره ای پانوراما در اختیار مهمانان قرا می دهد و همچنین این بار بر روی پشت بام دارای نورپردازی فوق العاده ای می باشد. مهمانان می توانند در کافه هتل (Gordon’s Café) در تمامی طول روز از انواع نوشیدنی های گرم و تنقلات دیگر لذت ببرند.

دلیل مناسب بودن هتل لوگری برای خرید فاصله بسیار کم با خیابان های مشهور بیروت می باشد. خیابان هویزه (Gemayzeh Street) و خیابان مونت (Monot Street که یک خیابانی است که در طول شب نیز پر رفت وآمد می باشد) در فاصله ۷۰۰ متری هتل قرار دارند و همچنین مرکز خرید ای بی سی (ABC Shopping Mall) در ۱.۵ کیلومتری هتل قرار دارد. از دیگر خیابان هایی که در نزدیکی هتل است می توان به خیابان حمرا (Hamra Street) اشاره مرد که با هتل لوگری ۲.۳ کیلومتر فاصله دارد.

مهمانان می توانند بعد از ظهر خود را در استخری که بر روی پشت بام می باشد سپری کنند و از بار کنار استخر انواع نوشیدنی ها را میل کنند و همچنین در کنار استخر از حمام آفتاب لذت ببرند.

از دیگر امکانات هتل می توان به: خدمات اسپا، ماساژ، سونا، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

ساحل تفریحی کورنیش (Corniche seafront) که یکی از مشهورترین ساحل های بیروت می باشد با هتل تنها یک پیاده روی ۲۰ دقیقه ای فاصله دارد.

میدان نجمه در ۲۰۰ متری هتل می باشد.  Nejmeh Square

ایستگاه اتوبوس چاراز هلو در ۱.۲ کیلومتری هتل واقع شده است. Charles Helou Bus Station

موزه ملی بیروت با هتل ۲.۲ کیلومتر فاصله دارد. Beirut National Museum

مکان هتل لوگری بیروت

منبع :Booking.com