افرادی در ایران و سراسر دنیا هستند که لوکس پسند می باشند و در مسافرت رفتن نیز به دنیال مکانی می باشند که لوکس باشد. بانک اطلاعات هتل در این مطلب می خواهد هتلی لوکس را در شهر باکو آذربایجان به این افراد معرفی کند که در صورت سفر به این شهر دچار سردرگمی نشوند و قبل از اینکه هتل خود را انتخاب کنند از لوکس بودن هتل مطمئن شوند. 

با ما همراه باشید تا به طور کامل با این هتل لوکس آشنا شوید.

هتل بادامدار باکو (Hotel Badamdar baku)

هتل در رده هتل های لوکس ۵ ستاره قرار دارد. از نظر موقعیت جغرافیایی هتل تنها ۱۰ دقیقه با ماشین با مرکز شهر قدیمی باکو و دریای خزر فاصله دارد.

هتل دارای ۲۸۰ اتاق با تمامی امکانات رفاهی مدرن می باشد. اتاق های هتل بسیار لوکس با دکوری سبک معماری سنتی آذری می باشد. اتاق های هتل بزرگ می باشند و مکانی جداگانه برای نشستن دارند و همچنین مهمانان می توانند از داخل بالکن منظره زیبای شهر، باغ و یا کوه ها را در هنگام نشستن بر روی صندلی راحتی تماشا کنند. در اتاق های هتل مینیبار ودستگاه قهوه جوش وجود دارد تا در صورت نیاز مهمانان در تمامی طول روز از انواع نوشیدنی های گرم و سرد استفاده کنند.

یک از ویژگی های این هتل امکان ورود حیوانات خانگی می باشد که کمتر هتل لوکسی این امکان را فراهم می کند.

رستوران زیبای هتل بادامدار طیف وسیعی از غذاهای سنتی آذری و بین المللی را برای مهمانان در فضایی بسیار آرام و لوکس سرو می کند و همچنین رستوران هتل منو ویژه ای را برای افراد رژیمی در اختیار قرار می دهد. صبحانه هتل به صورت بوفه سرو می شود و در صورت درخواست مهمانان می توانند صبحانه خود را در اتاق میل کنند.

هتل دارای چندین بار می باشد که طیف گسترده ای از نوشیدنی های سنتی و بین المللی را در اختیار مهمانان قرار می دهند و نیز در کنار استخر هتل باری تعبیه شده تا مهمانان در هنگام استفاده از استخر از نوشیدنی نیز لذت ببرند.

یکی از دلایل شهرت هتل و لوکس بودن خدمات ویژه اسپا، سلامت، زیبایی، ماساژ، سولاریوم و … را در مکانی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع می باشد، است که هتل برای مهمانان فراهم آورده.

از دیگر امکانات هتل می توان به: استخر سرپوشیده، استخر در فضای باز، پارک آبی، زمین تنیس، سالن بولینگ، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

کارمندان هتل لوکس بادامدار به زبان های اوکراینی، ترکی، اسلواکی، روسی، کرواتی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، یونانی، آلمانی و بلغاری مسلط می باشند.

فاصله هتل با برج شعله ۲ کیلومتر است. Flame Towers

ایستگاه مترو Elmlar Akademiyasi در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل واقع شده است.

پارک فیلارمونی در ۲.۶ کیلومتری هتل می باشد. Philharmony Park

فاصله هتل با موزه فرش آذربایجان ۲.۷ کیلومتر است. Azerbaijan Carpet Museum

سالن اپرا، باله و تئاتر آذربایجان با هتل بادامدار ۴.۳ کیلومتر فاصله دارد. Azerbaijan Opera and Ballet Theatre

مکان هتل بادامدار باکو


منبع:Booking.com