شهر سن پترزبورگ در روسیه یکی از شهر های رمانتیک دنیا به حساب می آید. بیشتر شهرت شهر بابت شب های نقره ای این شهر می باشد که در این شب ها عاشقان می توانند رمانتیک ترین لحظات خود را سپری کنند. بانک اطلاعات هتل در مطلب زیر قصد دارد به معرفی یکی از رمانتیک ترین هتل های سن پترزبورگ بپردازد.

هتل الکساندر هوس و خدمات ایده آل اسپا در سن پترزبورگ (Alexander House Hotel and Utopia Spa Saint Petersburg)  

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره می باشد که شهرت ویژه ای در میان عاشقان دارد. همان طور که در نام هتل پیدا می باشد هتل جایزه ویژه ای بابت خدمات ایده آل اسپا که در اختیار مهمانان قرار داده است گرفته. هتل طیف گسترده ای از درمان زیبایی را برای مهمانان قرار داده است. از دیگر امکانات سلامتی مردم می توان به: سالن یوگا،ماساژ، سونا،جکوزی و … اشاره کرد.

هتل دارای یک استخر سرپوشیده و یک استخر شیرجه می باشد. 

هتل الکساندر هوس دارای ۵۷ اتاق می باشد که عشاق می توانند رمانتیک ترین لحظات خود را در این اتاق ها سپری کنند. اتاق های هتل لوکس و با تمامی امکانات رفاهی و مدرن می باشند. اتاق های هتل دارای لوازم آرایش رایگان نیز می باشند. اتاق ها دارای بالکن با صندلی راحتی می باشند که مهمانان می توانند شب های نقره ای سن پترزبورگ را از داخل این بالکن ها تماشا کنند. 

یکی از دلایل رمانتیک بودن این هتل دارا بودن خانه باغ با تمامی امکانات مدرن در میان باغ هتل است.

هتل دارای ۱۲۰ جریب باغ می باشد که مهمانان می توانند در میان این باغ ها به پیاده روی ویا دوچرخه سواری بپردازند و اوقات بسیار عاشقانه ای را سپری کنند.

رستوران The AG’s 3-Rosette مشرف به باغ هتل می باشد که طیف وسیعی از غذاها را برای مهمانان سرو می کند. رستوران هتل یک منو ویژه غذاهای رژیمی را نیز در اختیار مهمانان قرار می دهد. عشاق می توانند در این هتل غذای خود را بر روی تراس مشرف به باغ هتل در فضای باز میل کنند و اوقات بسیار رمانتیکی را سپری کنند. در صورت تمایل مهمانان می توانند صبحانه خود را به صورت کامل در اتاق میل کنند. 

بار هتل طیف وسیعی از نوشیدنی های موجود را در فضای باز و یا در بار هتل میل کنند.

هتل دارای یک زمین گلف و یک زمین تیس نیز می باشد.

کارمندان این هتل رمانتیک به زبان های هلندی، ایتالیایی، کرواتی، اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی مسلط می باشند. 

هتل با گاتویک ۹.۷ کیلومتر فاصله دارد. Gatwick 

فاصله هتل با واک هورست ۴.۸ کیلومتر است. Wakehurst Place

هتل با سه پل(تری بریج) ۶.۵ کیلومتر فاصله دارد. Three Bridges

کتابخانه کراولی با هتل ۷.۹ کیلومتر است. Crawley Library

مکان هتل الکساندر هوس سن پترزبورگ


 

منبع: Booking.com