یکی از مشکلات خانواده های ایرانی برای اقامت در کشور های دیگر پیدا کردن هتلی مناسب می باشد. سایت معتر هتل تریپ ادوایزر در مقاله هایی به بررسی هتل های هر شهر پرداخته که در مقاله ها هتل هایی خانوادگی را معرفی کرده است. بانک اطلاعات هتل با برگرداندن این مطالب به زبان فارسی قصد دارد هتل های خانوادگی را در سراسر جهان به خوانندگان سایت خود معرفی کند. در این مطلب ما به معرفی یک هتل در شهر تفلیس کشور گرجستان پرداخته ایم. 

با ما همراه باشید که اطلاعات کامل این هتل را به شما معرفی کنیم.

هتل ریور ساید تفلیس (River Side Hotel Tbilisi)

هتل در رده هتل های ۴ ستاره قرار دارد که در کنار رود متکواری (River Mtkvari) در قلب شهر قدیمی تفلیس قرار دارد و بر اساس سای معتبر تریپ ادوایزر در رده هتل های خانوادگی این شهر قرار دارد.

هتل در ۵ طبقه ساخته شده است و دارای معماری گرجی می باشد.

هتل دارای ۲۴ اتاق می باشد، اتاق ها بزرگ همراه با بالکن هستند و سبک تزیین اتاق ها فرانسوی می باشند. اتاق ها دارای مبلمان چوبی با حمام سنگ مرمر هستند. 

رستوران Tiffany در هتل ریور ساید انواع غذاهای گرجی و اروپایی را بر روی پشت بام با منظره پانوراما از شهر تفلیس برای مهمانان سرو می کند. رستوران در هنگام شام برای مهمانان موسیقی جاز زنده پخش می کند تا هنگام میل غذا از موسیقی نیز لذت ببرید. مهمانان می توانند در TiffanyBar که بر روی پشت بام قرار دارد صبحانه خود را میل کنند و در طول روز از انواع نوشیدنی های لذیذ لذت ببرند.

رستوران هتل یک منو کامل غذاهای رژیمی را نیز برای مهمانان سرو می کند و همچنین امکان میل کردن صبحانه در اتاق نیز برای مهمانان فراهم می باشد.

یکی از ویژگی های هتل های خانوادگی امکانات مخصوص کودکان می باشد که این هتل امکاناتی همچون: خدمات کامل نگهداری از کودکان، منو غذاهای کودکان، کتاب و موزیک مخصوص کودکان را برای مهمانان فراهم کرده است.

هتل ریور ساید شاتل مستقیم به ایستگاه قطار و فرودگاه بین المللی تفلیس که در فاصله ۱۷ کیلومتری هتل قرار دارد را در اختیار قرار می دهد.

 هتل با جاذبه های اصلی تفلیس یک پیاده روی ۱۰ دقیقه ای فاصله دارد (موزه بین المللی گرجستان، تئاتر و خانه اپرای و …). هتل با رستاولی آوانا تنها ۹ دقیقه پیاده فاصله دارد. فاصله هتل با میدان آزادی تفلیس ۱.۲ کیلومتر می باشد.

هتل با تئاتر روستاولی تنها ۳۰۰ متر فاصله دارد. Rustaveli Theatre

پارک ۹ آپریل در ۳۰۰ متری هتل قرار دارد. ۹ April Park

سینمای روستاولی با هتل ۵۰۰ متر فاصله دارد. Rustaveli Сinema

ایستگاه مترو میدان آزادی در ۸۰۰ متری هتل می باشد. Freedom Square Metro Station

هتل ریور ساید با پارک پوشکین ۸۰۰ متر فاصله دارد. Pushkin Park

کلیسای جامع سامبا ۱.۴ کیلومتری هتل می باشد. Sameba Cathedral

مکان هتل ریور ساید تفلیس


منبع:Tripadvisor