شهر باتومی در گرجستان یکی از شهر های ساحلی می باشد که در سالیان اخیر مورد توجه ایرانیان زیادی قرار گرفته است. بانک اطلاعات هتل در مطلب زیر هتلی ساحلی را در باتومی به شما معرفی می کند. یکی از ویژگی های هتل های ساحلی دارا بودن ساحل اختصاصی می باشد، با ما همراه باشید تا درباره این هتل بیشتر بدانید.

هتل رادیسون بلو در باتومی (Radisson Blu Hotel Batumi)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد که از نظر موقعیت جغرافیایی در ساحل باتومی قرار دارد که تنها فقط ۵ دقیقه پیاده با ساحل اختصاصی هتل فاصله دارد. هتل با ساحل مشهور ایوریا تنها ۳ دقیقه فاصله دارد.

هتل یک انتخاب بسیار عالی برای افرادی می باشد که پیاده روی در ساحل را دوست دارند و عاشق این کار هستند.

هتل رادیسون بلو ۱۶۸ اتاق بزرگ دارد که دارای امکاناتی مدرن می باشد، پنجره اتاق ها  از کف تا سقف می باشند و دارای منطره زیبایی روبه دریا می باشند. هتل در اتاق های خود دارای دستگاه قهوه جوش، LCD و … می باشد.

هتل دارای چندین رستوران می باشد. صبحانه هتل به صورت بوفه سرو می شود و یا در صورت تمایل مهمانان می توانند صبحانه خود را در اتاق میل کنند.

رستورانی که در طبقه ۱۹ هتل قرار دارد انواع غذاهای دریایی و کباب ها مختلف را برای مهمانان سرو می کند و همچنین دارای منظره ای زیبا روبه دریا می باشد. هتل یک رستوران بسیار رویایی بر روی پشت بام دارد که مهمانان می توانند در این رستوران علاوه بر میل کردن غذا در فضای باز منظره ای زیبا از دریا و ساحل را نیز تماشا کنند.

هتل دارای بارهای مختلفی می باشد که انواع نوشیدنی ها را برای مهمانان سرو می کنند. از نمونه بار های هتل می توان به بار بر روی پشت بام با منظره ساحل و دریا، بار در کنار استخر و بار در مکان های دیگر اشاره کرد.

هتل رادیسون بلو ترانسفر رایگان به کلاب های شبانه و ساحل زیبای ایوریا را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل دارای امکاناتی دیگر همچون استخر در فضای باز، استخر سرپوشیده، سونا، ماساژ، تراس حمام آفتاب، خدمات اسپا، کلاب شبانه، کازینو و… را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی باتومی ۷ کیلومتر می باشد.  Batumi International Airport 

برج الفبا در فاصله ۳۰۰ متری هتل می باشد. Alphabet Tower

میدان اروپا با هتل ۳۰۰ نتر فاصله دارد. Europe Square

فاصله هتل تا پارک میراکل ۳۰۰ متر فاصله دارد. Miracles Park

موزه باستان شناسی باتومی در فاصله ۱.۳ کیلومتری هتل قرار دارد. Batumi Archeological Museum

 

مکان هتل رادیسون بلو باتومی

منبع: Booking.com