بانک اطلاعات هتل در ادامه مطالب مربوط به برترین هتل های دنیا به سراغ هتلی در شهر مارماریس کشور ترکیه رفته است. شهر مارماریس که در ساحل زیبای مدیترانه قرار دارد سالیانه میزبان مسافران زیادی از سراسر دنیا می باشد. هتلی که ما در زیر به شما معرفی می کنیم یک هتل بین المللی می باشد که جز برترین هتل های این شهر می باشد.

هتل الگانس اینتر نشنال مارماریس (Elegance Hotels International Marmaris)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره تاپ قرار دارد که از نظر موقعیت جغرافیایی تنها ۲ دقیقه با ساحل مدیترانه فاصله دارد.

هتل الگانس دارای ۱۹۳ اتاق می باشد که دکور این اتاق ها با رنک هایی ملایم تزیین شده اند تا فضایی آرام را برای استراحت مهمانان فراهم کنند و همچنین اتاق ها دارای مبلمان و مکان نشستن جدا می باشد و نیز مهمانان می توانند در بالکن هتل از منظره زیبای دریا لذت ببرند.

هتل دارای ۳ رستوران می باشد که طیف وسیعی از غذاهای ترکی و بین المللی را برای مهمانان سرو می کنند. در رستوران هتل مهمانان می توانند از موسیقی زنده در هنگام میل کردن غذا لذت ببرند. 

 یکی از شاخصه های برتر بودن این هتل این است که؛ هتل یک ناهار خوری بر روی اسکله در کنار دریا دارد که مهمانان در صورت تمایل می توانند ناهار خود را بر روی این اسکله میل کنند.

هتل لگانس دارای ۵ بار می باشد که تمامی نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهند. در کافه هتل می توانید در تمام طول روز از انواع نوشیدنی های گرم و شیرینی های متنوع لذت ببرید.

هتل دارای ۲ استخر در فاضای باز می باشد که در کنار این استخر ها تمامی امکانات حمام آفتاب تعبیه شده است. استخر ها دارای امکانات سرسره آبی نیز می باشند تا مهمانان لحظات شادی را در این مکان تجربه کنند.

هتل امکانات وسیعی در اسکله و ساحل برای مهمانان تعبیه کرده است تا بتوانند در این مکان ها اوقات آرام و شادی راد سپری کنند.

از دیگر امکانات هتل می توان به: سولاریوم، غواصی، اسپا، ماساژ، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، اتاق بازی، زمین بازی کودکان، خدمات نگهداری از کودکان، دارای فروشگاه جواهر و… اشاره کرد.

فاصله هتل با پارک ملی مارماریس ۱۰ دقیقه می باشد. Marmaris Milli Park

۵ دقیقه با بندرگاه فاصله دارد.

پارک آبی آتلانتیس با هتل ۳۰۰ متر فاصله دارد. Atlantis Su Parki

هتل با پارک آبی آکوادریم ۵۰۰ متر فاصله دارد. Aqua Dream Water Park

هتل با آمفی تئاتر مارماریس ۱.۶ کیلومتر فاصله دارد. Marmaris Amphitheatre

قلعه مارماریس ۱.۹ کیلومتری هتل واقع شده است. Marmaris Castle

مکان هتل الگانس مارماریس

منبع: Tripadvisor