یکی از دلایل سفر بسیاری در دنیا دیدن آثار تاریخی و باستانی کشور دیگر می باشد، تاریخ یک کشور را می توان با دیدن آثار باستانی آن کشور از نزدیک در مدت کوتاهی به وضوح مشاهده کرد. بانک اطلاعات هتل در این مقاله برای رفع یک سری مشکلات برای دیدن آثار تاریخی شهر پکن در چین هتلی را به شما معرفی می کند که در نزدیکی آثار تاریخی این شهر می باشد.

گرند هتل پکن (Grand Hotel Beijing)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد که یک انتخاب بسار عالی برای افرادی که دوست دار تمدن چین و آثار تاریخی شهر پکن می باشند است.

هتل در امتداد محور شرقی خیابان چانگ آن می باشد و یک پیاده روی چند دقیقه ای با شهر ممنوعه (Forbidden City) و میدان تیان آن من (Tian’anmen Square) فاصله دارد.

هتل دارای یک معماری بسیار زیبا به سبک معماری چینی می باشد و در هتل از آثار عتیقه چینی بسیار استفاده شده است.

در هتل چندین رستوران می باشد که طیف وسیعی از غذاهای چینی، ژاپنی را برای مهمانان سرو می کند. در بار ژاپنی Song Yuan هتل می توانید از انواع نوشیدنی ها لذت ببرید. بار Fountain در بعد از ظهر انواع تنقلات و نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

گرند هتل دارای ۲۱۷ اتاق می باشد، دکور اتاق ها بسیار زیبا می باشد و با مبلمان چوبی و عتیقه های چینی تزیین شده اند و در این اتاق ها مدرن ترین وسایل رفاهی تعبیه شده است. اتاق ها دارای منظره زیبایی روبه شهر و آثار تاریخی پکن می باشند.

هتل با فرودگا ۴۰ دقیقه راه دارد. Beijing Capital International Airport

هتل دارای یک استخر سرپوشیده می باشد و دارای خدمات سونا و ماساژ نیز می باشد. 

گرند هتل ۵ دقیقه پیاده با خیابان پر رفت و آمد وانگ فوجینگ (Wangfujing Pedestrian Street) که یکی از خیابان های مشهور پکن برای خرید می باشد فاصله دارد.

هتل با ایستگاه مترو وانگ فوجینگ (Wangfujing Station) و ایستگاه شرقی مترو تیان آن من (Tiananmen East Station) فاصله های ۴۰۰ و ۵۰۰ متری دارد. 

فاصله هتل تا معبد امپریال آنسیترال ۷۰۰ متر می باشد. Imperial Ancestral Temple

معبد هیون در فاصله ۳.۳ کیلومتری هتل واقع شده است. Temple of Heaven

هتل تا معبد یونگ گرنگ ۴.۵ کیلومتر راه دارد. Yonghegong Temple

مکان گرند هتل پکن 

برگرفته از Booking.com