بانک اطلاعات هتل قصد دارد برای عاشقان هتل هایی را معرفی کند که مکان مناسبی برای این افراد می باشد. در سراسر شهر های توریستی دنیا هتل هایی وجود دارد ولی انتخاب یک هتل رمانتیک برای عاشقان از میان این همه هتل مشکل می باشد. ما در این مقاله شما را با هتلی در سنگاپور آشنا می کنیم که در رده رمانتیک ترین هتل های سنگاپور قرار دارد و مکانی بسیار مناسب برای عاشقان می باشد. 

با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این هتل بدست آورید.

هتل پارک رویال آن پیکرینگ سنگاپور (Hotel Parkroyal on Pickering Singapore)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در کنار محله مشهور چینی های سنگاپور واقع شده است. هتل در ردیف رمانتیک ترین هتل های جهان قرار دارد.

در اطراف هتل باغی قرار دارد که مهمانان می توانند در این باغ به قدم زدن بپردازند و از منظره زیبای این باغ لذت ببرند.

هتل یک طبقه مجزا را به طور کامل برای خدمات سلامتی و درمانی قرار داده است.

هتل پارک رویال دارای ۳۶۷ اتاق با تمامی امکانات رفاهی و مدرن می باشد. اتاق ها دارای امکاناتی همچون مینیبار، گاوصندوق، LCD و … را دارا می باشد. منظره اتاق های هتل روبه باغ و یا شهر می باشد. تعدادی از اتاق های هتل دارای بالکن با صندلی راحتی می باشند تا عاشقان بتوانند در این بالکن ها به استراحت با منظره های زیبا بپردازند.

هتل دارای باشگاهی خصوصی با منظره پانوراما با دید بسیار مناسب از آسمان می باشد.

 همچنین هتل امکان برگزاری مراسم ازدواج را نیز برای افرادی که دوست دارند لحظات رمانتیک خود را در مکانی رمانتیک جشن بگیرند را داراست.

رستوران LIME  لذیذترین غذاهای جنوب شرق آسیا و بین المللی را در مکانی مدرن با دکوری بسیار گرم را برای مهمانان سرو می کند. عاشقان می توانند در بار هتل از انواع نوشیدنی های گوارا لذت ببرند. همچنین رستوران هتل دارای یک منو وسیع از غذاهای رژیمی نیز می باشد.

هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را در یک صبح دل انگیز را در اختیار مهمانان قرار داده است.

هتل پارک رویال یک پیاده روی چند دقیقه ای با محله چینی ها، هنگ لیم پارک (Hong Lim Park) و خیابان مشهور زندگی در شب (nightlife) سنگاپور فاصله دارد.

از دیگر امکانات هتل می توان به: استخر در فضای باز، باشگاه بدن سازی، خدمات نگهداری از کودکان، تراس مخصوص حمام آفتاب، خدمات اسپا، ماساژ، سونا و … اشاره کرد.

هتل با فرودگاه ۲۰ دقیقه فاصله دارد. Changi International Airport

معبد سری ماریامان سنگاپور در ۴۰۰ متری هتل واقع شده است. Sri Mariamman Temple

موزه هنر سنگاپور در ۱.۳ کیلومتری هتل می باشد. Singapore Art Museum

ای اُ ان اورچارد با هتل ۲.۶ کیلومتر فاصله دارد. ION Orchard

فاصله هتل با مرکز خرید مصطفی ۲.۹ کیلومتر می باشد. Mustafa Centre

مکان هتل پارک رویال آن پیکرینگ سنگاپور

منبع: Tripadvisor/Booking