بانک اطلاعات هتل در سری مطالب مربوط به هتل های نزدیک به مراکز خرید به دنبال هتلی در پاتایا کشور تایلند رفته است که در نزدیکی مراکز خرید و تجارت این شهر قرار دارد. شهر پاتایا در سالیان اخیر میزبان ایرانیان زیادی بوده است که برای تفریح و سرگرمی به این شهر می روند ما سعی داریم هتلی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر نزدیک بودن به ساحل دسترسی مناسبی نیز به مراکز خرید این شهر داسته باشد تا افرادی که خرید کردن را دوست دارند دچار سردرگمی و مشکل نشوند.

هتل مرکیور پاتایا (Mercure Pattaya Hotel)

هتل مرکیور در رده هتل های ۴ ستاره قرار دارد که موقعیت جغرافیای بسیار مناسبی را دارا می باشد. این هتل علاوه بر نزدیک بودن به ساحل (تنها ۶ دقیقه پیاده با ساحل دریا فاصله دارد) به مراکز خرید و تجارت این شهر نیز نزدیک می باشد. یکی دیگر از دلایل مناسب بودن موقعیت این هتل فاصله کم با مراکز ورزشی پاتایا می باشد.

ما این هتل را به کسانی که دوستدار خیابان گردی می باشند پیشنهاد می دهیم.

هتل دارای ۲۴۷ اتاق می باشد که دکور این اتاق ها ترکیبی از تزیینات معماری معاصر و مبلمان سنتی تایلندی می باشد. اتاق ها دارای بالکن با صندلی راحتی می باشند که مهمانان می توانند اوقات آرامی را در این هتل ها سپری کنند.

اقامت در این هتل به شما این امکان را می دهد که در صورت تمایل به پیاده روی در کنار این ساحل بپردازید و از غواصی و گردش با قایق لذت ببرید.

هتل مرکیور امکان ورود حیوانات خانگی را برای مهمانان فراهم کرده است که کمتر هتلی در دنیا این امکان را برای مهمانان خود فراهم کرده است.

مهمانان می توانند در تراس رستوران ایتالیایی هتل از انواع قهوه ها و نوشیدنی های ممکن لذت ببرند. در کاقه این هتل مهمانان می توانند انواع غذاهای چینی و تایلندی را میل کنند.

هتل دارای استخر در فضای باز می باشد و خدمات کامل اسپا را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل تا مرکز خرید آوانی تنها ۲۰۰ متر فاصله دارد. The Avenue Pattaya

مرکز خرید رویال گاردن پلازا در فاصله ۴۰۰ متری هتل قرار دارد. Royal Garden Plaza

فاصله هتل تا واکینگ استریت ۸۰۰ متر می باشد. Walking Street Pattaya

مرکز جشنواره ساحل پاتایا در ۹۰۰ متری هتل می باشد. Central Festival Pattaya Beach

فاصله هتل تا اوت لت مال پاتایا ۲.۷ کیلومتر است. Outlet Mall Pattaya

مرکز غواصی سافاری در ۳۰۰ متری هتل است. Seafari Diving Center

هتل با کاباره آکازار ۱.۹ کیلومتر فاصله دارد. Alcazar Cabaret

مکان هتل مرکیور پاتایا

منبع : Booking.com