بانک اطلاعات هتل از آنجایی که به طور تخصصی هتل ها را مورد بررسی قرار می دهد قصد دارد هتل هایی را برای خانواده های ایرانی معرفی کند که با شرایط فرهنگی ما مطابقت داشته باشد. هتل هایی برای خانواده مناسب می باشد که علاوه بر توجه به امکانات بزرگسالان برای کودکان نیز امکانات کافی را در نظر گرفته باشد. شهر کوش آداسی یکی از شهرهایی در ترکیه می باشد که در سالیان آخیر برای ایرانیان مکانی مناسب برای تعطیلات می باشد. ما در این مطلب یک هتل خانوادگی را در این شهر به شما معرفی می کنیم.

هتل باتیهان بیچ ریزورت و اسپا کوش آداسی (Batihan Beach Resort & Spa Kusadası)

هتل در رده هتل های ۴ ستاره قرار دارد که موقعیتی بسیار مناسب در ساحل کوش آداسی را در اختیار دارد. هتل یک هتل ساحلی می باشد که دارای ساحل اختصاصی که تمامی امکانات رفاهی در ساحل برای مهمانان فراهم کرده است.

هتل باتیهان دارای ۳۴۰ اتاق با دکوری از رنگ های گرم و امکاناتی مدرن می باشد. اتاق ها دارای بالکن با منظره هایی روبه دریا، استخر و باغ هستند که در بالکن اتاق ها صندلی راحتی برای مشاهده غروب آفتاب تعبیه شده است. برخی از اتاق های هتل دسترسی مستقیم به استخر را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل دارای ۳ رستوران می باشد که در رستوران اصلی هتل تمامی وعده های غذایی سرو می شود. رستوران منو بسیار قوی از غذاهای چینی، مکزیکی و ایتالیایی را برای مهمانان سرو می کند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را در اختیار مهمانان قرار می دهد. هتل دارای ۲ بار می باشد که مهمانان می توانند تمامی نوشیدنی ها را در این بارها میل کنند. مهمانان می توانند در این هتل از میان وعده هایی که برای آنها ارائه می شود استفاده کنند.

از امکاناتی که هتل برای کودکان قرار داده می توان به: کلاب کودکان، زمین بازی کودکان، اتاق بازی کودکان، سرسره آبی برای کودکان و … اشاره کرد.

هتل سرگرمی های آبی فراوانی را برا مهمانان فراهم آورده است؛ ۳ سرسره آبی، موج سواری، قایقرانی، استخر سرپوشیده، ۳ استخر سرباز بزرگ.

هتل باتیهان امکانات فراوانی را برای بزرگسالان فراهم کرده که در زیر به آن ها اشاره می کنیم؛

خدمات کامل اسپا، ماساژ، حمام ترکی،سونا، کلاب شبانه، زمین تنیس، زمین بسکتبال، مینی کلاب و … . 

هتل با شهر کوش آداسی ۷ کیلومتر فاصله دارد.

فاصله هتل تا فرودگاه ازمیر ۷۵ کیلومتر می باشد.

ایستگاه اتوبوس کوش آداسی ۵.۵ کیلومتر با هتل فاصله دارد.

بار استریت کوش آداسی در ۶.۵ کیلومتری هتل است.

هتل با قلعه کوش آداسی۷.۳ کیلومتر فاصله دارد.

مکان هتل خانوادگی باتیهان کوش آداسی


منبع : Booking.com