بانک اطلاعات هتل در ادامه هتل های لوکس دنیا به دنبال هتلی در شهر آگرا کشور هند رفته. هتل های لوکس انواع امکاناتی که کمتر هتلی در اختیار مهمانان قرار می دهد در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل اوبروی آمار ویلاس آگرا (The Oberoi Amarvilas Agra)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد. 

هتل دارای تزینات بسیار زیبا و شیک می باشد که در واقع هتل بیشتر شبیه یک کاخ با شکوه می باشد. هتل توسط یک باغ بسیار زیبا احاطه شده است که مهمانان در اوقات فراغت می توانند از قدم زدن در این باغ لذت ببرند.

هتل دارای ۱۰۲ اتاق می باشد که با دکوری بسیار زیبا و مبلمان شیک و وسایل مدرن با پنجره های بزرگ تزیین شده است. اتاق های هتل دارای منظره روبه باغ و مکان تاریخی تاج محل می باشد. تعدادی از اتاق ها دارای بالکن با صندلی راحتی با منظره ای فوق العاده می باشند که مهمانان می توانند لحظات بسیار آرامی را سپری کنند.

هتل دارای ۴ ناهار خوری می باشد. در رستوران Bellevue مهمانان می توانند طیف وسیعی از غذاهای بین المللی را میل کنند و در رستوران Esphahan  غذاهای سنتی هندی سرو می شود. مهمانان در بار مشرف به تاج محل و تراس این بار می توانند از انواع نوشیدنی ها و سیگار های برگ در فضایی رویایی لذت ببرند. 

دیگر امکاناتی که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از: خدمات اسپا، استخر در فضای باز، امکانات حمام آفتاب، سونا، ماساژ، اینترنت رایگان، خدمات نگهداری از کودکان و … .

فاصله این هتل با مرکز شهر آگرا ۱۵ دقیقه می باشد.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۴ کیلومتر می باشد. Kheria Airport

ایستگاه راه آهن آگرا در ۳.۵ کیلومتری هتل واقع شده است. Agra Fort Railway Station

فاصله هتل تا تاج محل ۱.۱ کیلومتر است. Taj Mahal

تی دی ای مال آگرا در ۱.۳ کیلومتری هتل می باشد. TDI Mall, Agra

فاصله هتل تا باغ مهتاب ۱.۵ کیلومتر است. Mehtab Bagh

مسجد موتی در ۳.۱ کیلومتری هتل واقع شده است. Moti Masjid

فاصله هتل تا مسجد جامع آگرا ۳.۶ کیلومتر است. Jama Masjid

مکان هتل اوبروی آمار ویلاس آگرا

منبع: Booking.com