شهر پوکت در تایلند سالانه مهمان مسافران زیادی از سراسر دنیا می باشد. یکی از دلایل مسافرت زیاد توریست ها به این شهر وجود سواحل زیبای این شهر می باشد. بانک اطلاعات هتل در این متن شما را با یکی از هتل های زیبای این شهر که از موقعیت بسیار مناسبی در ساحل این شهر برخوردار است را به شما معرفی می کند.

با ما همراه باشید 

هتل تریسارا پوکت (Hotel Trisara Phuket)

هتل جز هتل های ۵ ستاره می باشد که در ساحل زیبای پوکت احداث شده است. یکی از ویژگی های بسیار عالی هتل دارا بودن ساحل اختصاصی می باشد که فقط ۱۲ دقیقه پیاده با ساحل خود فاصله دارد.

اتاق های هتل به صورت اتاق ویلا می باشد، یعنی اتاق ها به صورت مجزا در میان باغ هتل پخش شده اند و منظره رویایی به دریا دارند. اتاق ها دارای تراس برای استراحت و همچنین استخر خصوصی می باشند.  هتل دارای ۳۹ اتاق می باشد. دکور اتاق ها به صورت مدرن با تمامی امکانات رفاهی روز دنیا.

هتل تریسار دارای غذا خوری در فضای باز در میان باغ و منظره زیبا روبه دریا تا مهمانان غذای خود را در میان آرامشی رویایی میل کنند. رستوران انواع غذاهای غربی و دریایی را برای مهمانان سرو می کند و همچنین رستوران یک منو ویژه از غذاهای رژیمی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. هتل امکان سرو صبحانه را برا مهمانان فراهم کرده. بار هتل انواع نوشیدنی ها را برای مهمانان سرو می کند.

هتل امکانات تفریحات آبی را به طور کامل برای مهمانان فراهم کرده است (موج سواری، غواصی، قایق رانی و …).

از امکاناتی که برای کودکان فراهم کرده است می توان به کلاب کودکان و خدمات نگهداری از کودکان اشاره کرد.

از دیگر امکانات هتل می توان به: تراس آفتابگیر، امکانات باربیکیو، استخر در فضای باز، ماساژ، جکوزی، زمین گلف، زمین تنیس، باشگاه بدن سازی اشاره کرد.

فاصله هتل با ساحل مشهور کامالا ۳۰ دقیقه می باشد.

مرکز شهر پوکت در ۴۵ دقیقه ای هتل می باشد.

کلاب گلف لوگانا با هتل ۴.۱ کیلومتر فاصله دارد.

هتل با کلاب ساحلی بلیس ۵.۹ کیلومتر راه دارد.

پارک بیم المللی سیرین در ۶.۸ کیلومتری هتل واقع شده است.

پارک آبی اسپلیش جانگل با هتل ۹.۱ کیلومتر فاصله دارد.

مکان هتل تریسارا پوکت

منبع : Booking.com