آنتالیا در ترکیه سالانه پذیرای ایرانیان زیادی می باشد. انتخای هتل مناسب برای یک خانواده در این شهر مشکل می باشد که هم از نظر بزرگسالان مناسب باشد و هم از نظر بچه ها. بانک اطلاعات هتل در مطلب زیر به بررسی هتل دلفین بی ای گرند ریزورت در آنتالیا پرداخته و دلایل مناسب بودن برای خانواده را برای شما توضیح می دهد.

هتل دلفین بی ای گرند ریزورت آنتالیا (Delphin BE Grand Resort Antalya)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در منطقه لارا قرار دارد. هتل از نظر موقعیت جغرافیایی در ساحل دریا قرار دارد و فقط ۴ دقیقه با ساحل اختصاصی هتل فاصله دارد.

هتل دارای ۶۰ اتاق با تمامی امکانات رفاهی مدرن می باشد. اتاق های هتل دارای بالکن با صندلی های راحتی می باشد که شما می توانید از منظره زیبای دریا و یا باغ لذت ببرید. اتاق ها دارای وسعت زیاد می باشد که در برخی اتاق ها مکان نشیمن قرار داده شده.

رستوران هتل دارای منو قوی از غذاهای چین و بین المللی می باشد. هتل در داخل خود کافه دارد که مهمانان می توانند برای میل کردن چای و قهوه به این مکان مراجعه کنند. هتل دارای بار کنار ساحل و کنار استخر می باشد که در این بارها انواع نو شیدنی ها موجود می باشد. هتل خدمات کامل باربیکیو را در اختیار مهمانان قرار می دهد. هتل این امکان را برای مهمانان قرار داده که غذای خود را در روی تراس با دید بسیار زیبا به دریا را میل کنند.

دلیل مناسب بودن هتل دلفین بی ای گرند برای خانواده دارا بودن امکانات مخصوص کودکان در کنار امکانات برای بزرگسالان می باشد.

امکانات کودکان: زمین بازی کودکان، خدمات نگهداری از کودکان، کانال های تلویزیونی برای کودکان، زمین بازی کودکان با وسایل بازی در فضای باز و …

هتل دارای یک استخر در فضای باز و یک استخر سرپوشیده می باشد. که در کنار استخر تمامی امکانات حمام آفتاب تعبیه شده است.

استخر در فضای باز هتل توسط باغی زیبا احاطه شده است.

از امکانات هتل برای بزرگ سالان می توان به وجود ۶ زمین تنیس، زمین والیبال ساحلی، سونا، جکوزی، خدمات اسپا، سالن زیبایی، کلاب شبانه، سرگرمی های شبانه، پارک آبی، سرسره آبی، اتاق بازی، بولینگ و … اشاره کرد.

هتل با فرودگاه تنها ۸ کیلومتر فاصله دارد.

هتل با شهرستان لارا ۵ کیلومتر فاصله دارد.

بازار لارا در فاصله ۱.۶ کیلومتری هتل واقع شده است.

باتر فلای پارک با هتل ۱.۷ کیلومتر فاصله دارد.

پارک ساحلی لارا در فاصله ۴.۷ کیلومتری هتل قرار دارد.

مرکز خرید ترا سیتی با هتل ۹.۶ کیلومتر فاصله دارد.

مکان هتل دلفین بی ای گرند ریزورت آنتالیا 

 

 منبع:Tripadvisor/Booking